Proje Açıklaması

Bölgesel Tedaviler

LPG: LPG Endermolojisi aspirasyon (emme) ve dönme aksiyonlarının birlikte kullanılarak deri ve deri altı dokulara negatif basınç uygulanması prensibine dayanan bir masaj metodudur.

Karboksiterapi: Karboksiterapi, 1930 yılında Fransa’da başlamış olan ve medikal kullanımına uygun Karbondioksit (CO2) gazının cilt altı dokusuna enjeksiyon yöntemiyle uygulanması ile özellikle selülit, çatlak gibi cilt problemlerinin giderilmesine yönelik bir tedavi yöntemidir. Karbondioksit (CO2) gazının bölgesel olarak yağ dokusu içine uygulanması yağ hücrelerinde lipolitik yani eritici bir etki oluşturmaktadır. Karbondioksit gazının yağ dokusu içerisinde oluşturduğu eritici etkinin sebebi ise bölgedeki kan akımının artışıdır. Kan akımının artışı ile bölgeye taşınan oksijen miktarı artmakta ve yağ hücrelerinin yıkımı sağlanabilmektedir.

Radyofrekans: Ameliyata gerek duyulmadan cildin yenilenmesini sağlayan bir uygulama işlemidir. Cildin daha genç görünmesi için uygulanan uygulama, sivilce ve siyah nokta sorunları için tercih edilebiliyor. Cilt gözeneklerinin sıkılaşmasını sağlayıp, yağlı görünümü engeller. Radyofrekans cilt yenileme tedavisi, ameliyatsız acısız bir yöntem olduğundan, çağımızda cilt yenileme konusunda başvurulan uygulamalar arasında yer alıyor.

Lipoliz: Lipoliz etkili bir lokal zayıflama, bölgesel yağ eritme yöntemidir. Uygulamada soyadan elde edilen fosfatidil kolin kullanılır. Önceleri değişik bileşikler şeklinde (lineloik ve oleik asitle hazırlanmış bileşikler) mezoterapi kokteyllerinde çok az miktarlarda kullanmakta iken lipoterapi de saf ve çok miktarda uygulanmaktadır.

Çatlak tedavisi: Cilt çatlağı tedavisi, kılcal damar tedavisinde kullanılan lazer sisteminden faydalanılarak yapılmaktadır. Ciltte oluşan çatlakların üzerine, çatlakların bulunduğu hat boyunca sırası ile lazer ışınları gönderilmektedir. Bu bölgelerde lazer ışınlarının ısı ve hızından kaynaklı çatlakların olduğu bölgelerde kontrollü bir hasar oluşmaktadır. Tedavi esnasında hasar alan deri kendini yenileme özelliği sayesinde, tedavi esnasında aldığı hasarı iyileştirirken aynı zamanda deforme edilen çatlakları da iyileştirmektedir. Lazer ile çatlak tedavisi temel prensibi bu olmaktadır.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi – Cuma 15:00 – 19:00
Cumartesi 12:00 – 19:00
Pazar Kapalıyız

+90 (532) 050 16 80

OFİS ADRESİMİZ

Randevu Alın

Bilgilerinizi bırakın, randevu almanıza yardımcı olalım.

Randevunuz alındı, teşekkürler.
Gönderim yapılırken bir hata oluştu.