Proje Açıklaması

Kimyasal Peeling

AHA olarak isimlendirilen meyve asitleri, salisilik asit, trikloroasetik asit (TCA) gibi maddelerle yapılan daha çok yüz bölgesinin bir veya birden çok seanslar halinde soyulması esasına dayanan bir işlemdir. 15 gün yada bir ay aralıklarla uygulamalar yapılabilir. Hemen işlem öncesinde cilde başka bir işlem yapılmamış olmalıdır. İşlem sonrasında da sıcak uygulamalar, solaryum, soyucu ürünler önerilmez. Yaz mevsiminde önerilmez.

Fraksiyonel CO2 Lazer

Olgun ciltlerdeki yaşlanma belirtilerini azaltmak için sıklıkla kullanılan bir lazerdir. Fraksiyonel özelliği etkili bir lazer olan karbondioksit lazerin kolay kullanımını sağlamıştır. Birkaç gün süren kızarıklık ve kabuklanmaların ardından yeni hasarsız pürüzsüz ve parlak bir cilt elde ederiz. İyileşme süresinde önerilere uyulmalıdır. Kabalaşmış epidermis yapısı, skarlar etkili bir şekilde tedavi edilebilir. Cilt yenileme amacıyla bir yada iki seans uygulama yaparken akne skarları tedavisinde daha fazla seans sayısı gerekebilir. Bu tedavi yaz aylarında uygulanamaz.

Diğer Yöntemler

Karbon peeling: Son yıllarda popüler olan etkili işlemlerden biri de karbon peelingtir. Siyah renkli karbon boyasının cilde sürülmesinin ardından lazerle silme işlemiyle peeling gerçekleştirilir.

Hifu: Yüksek yoğunluklu fokuslanmış ultrason olarak tanımlanan bu sistemle cildin 1.5, 3 ve 4.5 mm derinliklerinde oluşturulan ısı bantları etkisiyle cilt ve cilt altı dokuda sıkılaşma ve germe etkisi yaratılır. Aynı zamanda yağ dokusu küçültülebilir. Ameliyatsız yüz germe olarak da adlandırılan sistem son yılların etkili teknolojik gelişmelerindendir.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi – Cuma 15:00 – 19:00
Cumartesi 12:00 – 19:00
Pazar Kapalıyız

+90 (532) 050 16 80

OFİS ADRESİMİZ

Randevu Alın

Bilgilerinizi bırakın, randevu almanıza yardımcı olalım.

Randevunuz alındı, teşekkürler.
Gönderim yapılırken bir hata oluştu.